iwiw
Eredmények

Eredmények

Archívum

FTC Női Torna Almanach 1975-től
Versenyzőink világversenyeken elért eredményei
Egyéni bajnokaink az utánpótlás országos bajnokságokon
Egyéni bajnokaink a felnőtt országos bajnokságokon
Egyéni bajnokaink a szerbajnokságokon
Országos bajnok csapataink
Országos bajnokaink sportakrobatikus ugrásban


 

Legfrissebb eredményeink



Sikeres szezonkezdet 2019

Női Szakosztályunk tornászai is elkezdték az idei versenyszezonúkat.

Hétvégén a Budapest Bajnokságokat rendezték meg a másodosztályú bajnokságokban.

Mindhárom korosztályban indítottunk csapatot, összesen 17 tornászunk szerepelt az egyéni versenyeken.

Örömmel számolhatunk be arról, hogy kiválóan kezdődött az évad, ezt bizonyítja az 5 bajnoki cím, és mellé a 7- 7 ezüst és bronzérem is.

Budapest Bajnok lett a Serdülő csapat, a serdülő egyéni összetettben Petőházi Szonja, gerendán Deli Léna.

Az Ifjúságiaknál Keserű Kata korláton, míg a felnőtteknél Botházi Orsolya talajon nyert aranyat.

A serdülőknél Léna és Szonja több szeren is érmes lett, rajtuk kívül Farkas Dorottya is két ezüstöt nyert.

Az Ifi csapat a dobogó második helyén végzett, a legeredményesebb versenyzőnk Keserű Kata volt 1 arany és 2 ezüstéremmel. Ezüstöt nyert Hauk Korina korláton, Fülöp Anna pedig bronzot ugrásban.

A Felnőtt csapatunk bronzérmes lett, legjobbunk most Botházi Orsi volt, a talaj bajnoki címe mellé két bronzot is szerzett.

Gratulálunk versenyzőinknek és edzőiknek:

Nagy Ildikónak, Törőcsik Viviennek és Bálint Rolandnak.

 

Részletes eredmények itt:

http://matsz.hu/eredmenyek/torna/2019/

 

Bathó Márta szakosztályvezető

 

Serdülő:
Csapat I.  hely

Egyéni összetett:
Szonja I.
Dorka II.
Léna IV.
Ugrás:
Léna II.
Dorka III.
Szonja IV.
Vera V.
Korlát:
Szonja V.
Gerenda:
Léna I.
Dorka II.
Szonja III.
Vera VI.
Talaj:
Dorka III.
Szonja IV.
Ifi:
Csapat II. hely

Egyéni összetett:
Kata II.
Anna III.
Ugrás:
Kata IV.
Korlát:
Kata I.
Kori II.
Anna IV.
Gerenda:
Anna VI.
Talaj:
Kata II.
Anna V.
Felnőtt:
Csapat: III. hely

Egyéni összetett:
Orsi III
Ugrás:
Orsi III
Korlát:
Orsi IV.
Gerenda:
Orsi VI
Talaj:
Orsi I

 



Fényképek itt:

 
Utánpótlás ELIT csapatbajnokságok 3. fordulója

Utánpótlás ELIT csapatbajnokságok 3. fordulója

( Budapest, 2018. október 20.)

 

A hétvégén rendezték meg a leány utánpótlás országos csapatbajnokság 3. fordulóját az

ELIT Kezdő és haladó kategóriákban.

Fiataljaink kiválóan szerepeltek:

Kezdő csapatunk 3. helyen végzett 14 csapat közül !

( Sándor Natália, Lukács Viktória, Szlifka Lilien, Vagner Manda)

Dicséretes, hogy a nem hivatalos egyéni összetett versenyben Sándor Natália 4, míg Lukács Viktória 6. lett. ( Mindketten 9 évesek. )

 

Haladó csapatunk 4. lett a 7 csapatos mezőnyben.

( Szabó Eszter, Seres-Kugler Tamara, Grámán-Ács Krisztina)

 

Csapataink edzői: Bugyinszki Elvira, Dubiczki-Kovács Krisztina, Kiss Gergely, Ördög Szabolcs.

 

Részletes eredmények  a MATSZ honlapján.

Fotók a versenyről:

További fotók:

img_1862
img_1867
img_1874
img_1875
img_1877
img_1879
img_1880
img_1883
img_1884
img_1885
img_1890
img_1892
img_1902
img_1907
img_1908
img_1912
img_1916
img_1918
img_1919
img_1924
img_1925
img_1928
img_1944
img_1945
img_1946
img_1947
img_1953
img_1956
img_1960
img_1963
img_1966
img_1983
img_2009
img_2010
img_2031
img_2038
img_2042
img_2043
img_2044
img_2060
img_2066

 
Zsebibaba BB. 2018 május 12

Bajnoki cím és két ezüstérem a Zsebibaba utánpótlás Budapest Bajnokságon.

A Magyar Torna Szövetség május 12.én rendezte meg a Zsebibaba utánpótlás Budapest és vidék bajnokságot.

Három korcsoportban összesen 37 csapat indult, közöttük 4 Fradis csapat.

Legjobban a legkisebbek, az I. korcsoportban versenyzők szerepeltek:

Életük első bajnoki versenyét 6 éves csapatunk megnyerte! Így Budapest Bajnokok lettek.

Jó jel, hogy nagy előnnyel vezetnek az országos bajnoki eredményszámításban is.

A csapat tagjai:

 

  • Horváth Barbara
  • Horváth Veronika
  • István Hanga
  • Lukács Melinda
  • Molnár Veszna
  • Sándor Galina
  • Vajda Lea

 

Edző: Bathó Márta

 


 

Szépen versenyeztek II. korcsoportos ( 7-8 éves) lányaink is. Ezüstöt nyertek a Budapest bajnokságban és szintén második helyen állnak az OB eredményszámításban.

A csapat tagjai:

 

  • Bagdány Lilien
  • Hosnyánszki Petra
  • Hürkecz Mira
  • Nagy Petra
  • Simon Boglárka
  • Vatai Blanka
  • Zimoványi Luca

 

Edzők: Dubiczki-Kovács Krisztina és Ördög Szabolcs

Ugyanebben a korcsoportban „B” csapatunk 5. helyen végzett a Budapest Bajnokságban.

 


 

III. korcsoportos csapatunk szintén ezüstérmes lett!

Itt is többen először versenyeztek a bajnoki rendszerben.

A csapat tagjai:

 

  • Amrik Lilla
  • Balogh Izabella
  • Bartyik Rézi
  • Bohács Lili
  • Gera Hanna
  • Herczeg Fanni
  • Nėmeth Szonja

 

Edzők: Nagy Ildikó, Szabó Nikolett, Kiss Melinda

Az előző heti FTC Albert Kupa nagyon jól szolgálta a felkészülésünket a Budapest Bajnokságra.

Ez a beszámoló letölthető innen pdf formátumban.

Fényképek az eredményhirdetésről

 
FTC ALBERT KUPA 2018

FTC ALBERT KUPA 2018 Leány utánpótlás országos verseny

Az egész napos rendezvény mottója TORNÁZNI ÖRÖM volt. Ezt bizonyította a sok ügyes, mosolygós kislány és az őket csodáló közel 500 néző.

A versenyeken minden induló ajándékot kapott.

A szép érmeket és kupákat az ALBERT Alapítvány ajánlotta fel.

A 9 kategóriában megrendezett csapatversenyen 12 egyesület 250 tornásza vett részt.

Az FTC 12 csapattal ( 71 tornásszal indult), és 8 csapatunk állhatott dobogóra.

Bajnok lett az újoncokból álló 6 éves csapatunk és a szabad korosztályos I.kcs. csapatunk, valamint a korosztályukban egyedül versenyző 11-12 évesek.

Értékes ezüstöt nyertek az ELIT versenyrendszerben szereplő Gyermek Kezdő és haladó csapataink.

A Gyermek haladó egyéni összetettben: Szabó Eszter második, Seres-Kugler Tamara harmadik lett.

A kezdőknél a 25 fős mezőnyben Sándor Natália a negyedik helyen végzett.

A 9. TV riportja itt:

Dim lights Embed Embed this video on your site

A videó megtekinthető a YOUTUBE-on is a lentebbi linkre kattintva. 
https://www.youtube.com/watch?v=XhHRoH0hWcQ&feature=youtu.be

FTC ALBERT KUPA GYERMEK KEZDŐ csapatverseny ( 2008-2010)

1,BÉKÉSCSABA A

2,FTC A

3, BÉKÉSCSABA B

4,UTE

5,MVSI

6,FTC B

 

FTC ALBERT KUPA GYERMEK HALADÓ csapatverseny ( 2007-2008)

1, UTE

2,FTC

3,TÚRKEVE

 

ZSEBIBABA FTC Albert Kupa  csapatverseny I. korcsoport ( 2012 és fiatalabbak)

1, FTC

2, ADÁCS

3, MVSI

 

ZSEBIBABA FTC Albert Kupa  csapatverseny I. korcsoport szabad korosztály

1, FTC

2, TATA

3, Herend

4, BALATONFÜRED

 

ZSEBIBABA FTC Albert Kupa  csapatverseny II. korcsoport ( 2010-2011)

1, UTE A

2, FTC

3, MVSI

4,BÉKÉSCSABA

5,UTE B

6,FICERGŐ SE

 

ZSEBIBABA FTC Albert Kupa  csapatverseny II. korcsoport szabad korosztály

1, MVSI

2,ADÁCS

3, FTC

4, BALATONFÜRED

5,FICERGŐ SE

6,BALANCE

 

ZSEBIBABA FTC Albert Kupa  csapatverseny III. korcsoport szabad korosztály

1, BÉKÉSCSABA

2,ADÁCS

3,TFSE

4,UTE

5,FTC A

6,FICERGŐ

7,FTC B

 

ZSEBIBABA FTC Albert Kupa  csapatverseny IV. korcsoport ( 2006-2007)

1, FTC

 

ZSEBIBABA FTC Albert Kupa  csapatverseny IV. korcsoport szabad korosztály

1, MVSI  1

2, HEREND

3,FTC A

4, FTC B

Részletes eredmények:

A fenti eredmény letöltése pdf formátumban innen.

 

A fenti eredmény letöltése pdf formátumban innen.

 

A fenti eredmény letöltése pdf formátumban innen.

A fenti eredmény letöltése pdf formátumban innen.

 

A fenti eredmény letöltése pdf formátumban innen.

A fenti eredmény letöltése pdf formátumban innen.

A fenti eredmény letöltése pdf formátumban innen.

A fenti eredmény letöltése pdf formátumban innen.

A fenti eredmény letöltése pdf formátumban innen.

 

Fényképek itt:

20180506_OZSE10...
20180506_OZSE10...
20180506_OZSE11...
20180506_OZSE11...
20180506_OZSE12...
20180506_OZSE12...
20180506_OZSE13...
20180506_OZSE15...
20180506_OZSE15...
20180506_OZSE16...
20180506_OZSE16...
20180506_OZSE16...
20180506_OZSE16...
20180506_OZSE17...
20180506_OZSE17...
20180506_OZSE23...
20180506_OZSE23...
20180506_OZSE23...
20180506_OZSE23...
20180506_OZSE24...
20180506_OZSE24...
20180506_OZSE24...
20180506_OZSE24...
20180506_OZSE24...
20180506_OZSE24...
20180506_OZSE25...
20180506_OZSE25...
20180506_OZSE25...
20180506_OZSE25...
20180506_OZSE26...
20180506_OZSE26...
20180506_OZS_01...
20180506_OZS_01...
20180506_OZS_01...
20180506_OZSE10...
20180506_OZSE10...
20180506_OZSE11...
20180506_OZSE11...
20180506_OZSE12...
20180506_OZSE12...
20180506_OZSE13...
20180506_OZSE15...
20180506_OZSE15...
20180506_OZSE16...
20180506_OZSE16...
20180506_OZSE16...
20180506_OZSE16...
20180506_OZSE17...
20180506_OZSE17...
20180506_OZSE23...
20180506_OZSE23...
20180506_OZSE23...
20180506_OZSE23...
20180506_OZSE24...
20180506_OZSE24...
20180506_OZSE24...
20180506_OZSE24...
20180506_OZSE24...
20180506_OZSE24...
20180506_OZSE25...
20180506_OZSE25...
20180506_OZSE25...
20180506_OZSE25...
20180506_OZSE26...
20180506_OZSE26...
20180506_OZS_01...
20180506_OZS_01...
20180506_OZS_01...
albert_2018_11
albert_2018_12
albert_2018_13
albert_2018_14
albert_2018_15
albert_2018_16
albert_2018_17
albert_2018_18
albert_2018_19
albert_2018_20

 
Sikerek a női tornászok évzáró országos versenyein - 2017

Lányaink a hétvégén sikerrel szerepeltek a MATSZ évzáró korosztályos csapat és egyéni országos bajnokságán.

A csapatversenyeken 6 csapatunk indult, és 4 csapatunk dobogón állhatott.

A legfiatalabbak versenyében ( 6 évesek)  lányaink országos bajnokok lettek!

2 ezüstérmet is nyertünk az I.kcs. szabad korosztályában és a 11-12 éveseknél is.

A 7-8 éveseink bronzérmesek lettek.

Szívből gratulálunk a csapatversenyeken indult 39 tornászlányunknak és az őket felkészítő edzőinknek!

 

Az egyéni országos bajnokságokon 7 tornászunk indult.

A legjobban Kiss Laura ( 12 éves) szerepelt, aki gerendán bajnok lett! Ugrásban és talajon egyaránt ezüstérmet szerzett.

Laura az elmúlt hétvégén a Kadet egyéni OB-n is jeleskedett. 3 szeren is fináléba került!

Ugrásban 3. gerendán 4. és talajon az 5. helyen végzett.

(Váll sérülése akadályozta minkét versenyen, hogy felemás-korláton induljon.)

Az újoncoknál a 7 éves Hürkecz Mira megszerezte élete első bajnoki érmét! Az összetettben 3. lett. Ebben a korosztályban Sándor Natália a 6. helyen végzett.

A 9-10 éveseknél Szabó Eszter lett 5. helyezett.

Szívből gratulálunk tornászlányainknak és az őket felkészítő edzőinknek!


 
II.o. Női Torna OB - 2017

Beszámoló a II.o. országos női tornászbajnokságokról (2017. okt. 14)

A hétvégén rendezték a II.o. országos bajnokságok csapat és egyéni döntőit a budapesti Tornacsarnokban.

Három korosztályban – serdülő, ifjúsági és felnőtt.

Szakosztályunk mindhárom korcsoportban 1-1 csapattal és összesen 23 egyéni versenyzővel indult.

 

Tornászaink jól szerepeltek. 2 bajnoki címet és ezen kívül még 10 helyezést is szereztek!

Ez dicséretes teljesítmény, mert a versenyen összesen 165 tornász szerepelt.

 

Ifjúsági  csapatunk országos bajnok lett!

(Kiss Evelin, Tóth Zoé, Botházi Kata, Nagy Enikő, Nagy Panna, Baciu Delia, edzők: Kovács Krisztina, Csanádi Bernát és Bálint Roland)

Az egyéniben Kiss Evelin korláton bronzérmes, ugrásban 5 helyezett lett.

 

Felnőtt csapatunk 4. helyezett lett, 0,5 tizedre lemaradva a dobogótól.

(Szabó Nikolett, Szabó Andrea, Botházi Orsolya, Kálmán Anna, Must Anna, Csernus Fanni, edzők: Kovács Krisztina és Bathó Márta)

(Sajnos Must Anna a második szeren bokasérülést szenvedett, így tartalékosan versenyeztünk tovább.)

Az egyéniben kiválóan szerepelt Szabó Nikolett, aki ugrásban országos bajnok lett!

Ugyanő gerendán és az egyéni összetettben 4. helyezést szerzett.

Botházi Orsi ugrásban és talajon lett 5.

 

Serdülő csapatunk a tavaszi fordulóhoz képest sokat fejlődött és így 6. helyen végeztek.

(Bohács Lili, Horváth Alíz, Ádámosi Lujza, Petőházi Szonja, Hauk Korina, Farkas Dorottya, edzők: Nagy Ildikó és Ördög Szabolcs)

Az egyéniben az újonc Grámán-Ács Krisztina talajon 6. lett.

 
«ElsőElőző12345678910KövetkezőUtolsó»

1. oldal / 13
Facebook oldalunk Elérhetőség / Térkép FTC Női Torna Szakosztály
Contact / map