iwiw

Szakosztályi program

Szakosztályi program 2019. I. félév

JANUÁR


Szülői értekezletek a versenyzői csoportokban

FEBRUÁR

9. szombat  
Versenyzői A csoportnak Elem bemutatás
12 - 14
2011-2012-es csapat Felmérés 1.
16. szombat
Háziverseny a II. osztályban indulóknak

MÁRCIUS

2. szombat
Serdülő II.o. Ifi II.o. Felnőtt II.o Bp egyéni és CSb
12 - 14
2011-2012-es csapat Felmérés 2.
15. péntek Versenyzői A csoportnak Háziverseny
23. szombat Elit kezdő és Serdülő CSb 1.
30-31 IFI Budapest-Vidék Bajnokság ( Kiss Laura)

ÁPRILIS

 

25 - 26
2011-2012-es csapat  Háziverseny
27-28
Diákolimpia

MÁJUS

 

5. vasárnap
FTC ALBERT KUPA
11. szombat
Elit kezdő és Serdülő CSb 2.
12. vasárnap
MATSZ ZSEBIBABA Budapest Bajnokság
18-19 Ifjúsági OB (Kiss  Laura)
JÚNIUS
13 – 14 2011-2012-es csapat Felmérés 3.

NYÁRI SZÜNET     június 29 -  július 21

( a versenyzői csoportonként más időpontok!)

Nyári edzőtábori lehetőségek az FTC csarnokában

1. hét    június 17 –  június 21

2. hét    június 24 – június 28

3. hét    július 22 – július 26

4. hét     július 29 -  augusztus 2

5. hét     augusztus 5 - 9

6. hét     augusztus 12 – 16

Női Torna Szakosztályunk 2019 első féléves programja letölthető innen pdf. formátumban.

 


 

NŐI TORNA Szakosztályi program 2018. II. félév

SZEPTEMBER
Folyamatosan Szülői értekezletek a hónapban valamennyi versenyzői csoportnak külön.
29. Szombat Csaba Kupa  Gyermek Kezdő csapat ( Békéscsaba)

 

OKTÓBER

 

6. szombat Versenyzői „A” Elembemutatás
13. szombat Versenyzői „A” Háziverseny
20. szombat ELIT csapatbajnokságok    3. forduló
27. szombat Serdülő II.o. Ifi II.o. Felnőtt II.o. versenyen indulók háziversenye

 

NOVEMBER
10. szombat Serdülő II.o. Ifi II.o. Felnőtt II.o. csapat és egyéni OB
17. szombat
17. szombat
17. szombat
Versenyzői „A” Háziverseny
Nyílt edzés (Kriszti – Szabi csoportja)
Háziverseny 2012-es csapat
24 szombat MATSZ ZSEBIBABA csapat Országos Bajnokság 2. forduló
25 vasárnap ELIT csapatbajnokságok    4. forduló


DECEMBER
8-9. szomb. - vas. Versenyzői „A” Heraklesz felmérés (Tata)
16. vasárnap Szakosztályi évzáró és karácsonyi ünnepség

Minden csoportnak több felmérése is lesz a saját szakmai programjuk alapján.

TÉLI SZÜNET:

Versenyzői csoportoknak:  december 22. – december 27.

Tanfolyamos csoportoknak:  december 17.  – január 2.

( Első edzés 2019. január 2. kedd)

Női Torna Szakosztályunk 2018 második féléves programja letölthető innen pdf formátumban.


 

Szakosztályi program 2018. I. félév

JANUÁR

27. szombat Elem bemutatás ( Versenyzői előkészítő csoport)

FEBRUÁR

17. szombat Elem bemutatás ( versenyzői A csoport)
24. szombat Elem bemutatás ( Versenyzői előkészítő csoport)
Folyamatosan Év eleji szülői értekezletek és felmérések csoportonként.

MÁRCIUS

10. szombat Háziverseny  ( Versenyzői A csapat és versenyzői előkészítő )
24. szombat
ELIT csapatbajnokságok    1. forduló

ÁPRILIS

 

7. szombat Háziverseny IFI II.o. serdülő II.o.
14. szombat Serdülő II.o. Ifi II.o. Felnőtt II.o. csapat és egyéni Budapest Bajnokság
22. vasárnap
ELIT csapatbajnokságok    2. forduló

MÁJUS

 

6. vasárnap
FTC ALBERT KUPA csapat és egyéni verseny
12-13 szom - vas
Utánpótlás egyéni Budapest Bajnokság
24-26 MATSZ ZSEBIBABA csapat és egyéni Budapest Bajnokság

Minden csoportnak több felmérése is lesz a saját programjuk alapján.
Nyílt nap és szülői értekezletek csoportonként lesznek kihirdetve.

NYÁRI SZÜNET:  2018 Július 1 - 23

Nyári edzőtáborok az FTC csarnokában

1. hét     június 18 – június 22
2. hét     június 25 – június 29
3. hét     július 23 – július 27
4. hét     július 30 - augusztus 3
5. hét     augusztus 6 - augusztus 10
6. hét     augusztus 13 - augusztus 17

Női Torna Szakosztályunk 2018 első féléves programja letölthető innen pdf. formátumban.


NŐI TORNA Szakosztályi program 2017. II. félév

SZEPTEMBER
Folyamatosan

Szülői értekezletek a hónapban valamennyi versenyzői csoportnak külön.

 

OKTÓBER

7. szombat

Elembemutatás: Versenyzői „A” és versenyzői előkészítő (2008-2009)
Háziverseny a Serdülő II.o. és az IFI II.o. csapat részére

14. szombat

Felnőtt II.o. CSB és egyéni OB
IFJÚSÁGI II.o. Serdülő II.o. CSB és egyéni OB

18. szerda Nyílt edzés: versenyzői előkészítő ( 2011-2012)
21. szombat

Háziverseny a Versenyzői „A” csoport részére.
Nyílt edzés: versenyzői előkészítő ( 2008-2010)

28. szombat

KADET   CSb. 2. forduló

 

NOVEMBER



4. szombat Elembemutatás Versenyzői „A”
11. szombat

Háziverseny a Versenyzői „A” csoport  és a Zsebibaba OB egyéni indulói részére

18 - 19 szomb. - vas.
Serdülő és Kadet egyéni OB

18. szombat Háziverseny a ZSEBIBABA OB-n induló csapatoknak

25 - 26 szomb. - vas.

Zsebibaba OB csapat és egyéni  verseny

 

DECEMBER



2. szombat

Elembemutatás: versenyzői előkészítő (2008-2009)

17. vasárnap Szakosztályi évzáró és karácsonyi ünnepség

Minden csoportnak több felmérése is lesz a saját szakmai programjuk alapján.

TÉLI SZÜNET:

Versenyzői csoportoknak:  december 20. – december 27.

Tanfolyamos csoportoknak:  december 18.  – január 1.

( Első edzés 2018. január 2. kedd)


Szakosztályi program 2017. I. félév

FEBRUÁR

Folyamatosan Szülői értekezletek és felmérések csoportonként

MÁRCIUS

8. szerda Elemfelmérő (Kadet csapat)
9-10 csüt-péntek Fizikai felmérés (Ifjúsági II.o. csapat)
15. szerda Elemfelmérő (Versenyzői „A” kicsik)
18. szombat Bemutató edzés (Versenyzői előkészítő csoport)

ÁPRILIS

 

1. szombat Háziverseny (Serdülő II.o. csapat)
8. szombat Háziverseny (Versenyzői A és Ifi II.o. csapat)
12. szerda Háziverseny (Serdülő II.o. csapat)
15. szombat Háziverseny (Versenyzői előkészítő csoport)
15. szombat Kadet CSB 1. forduló
22. szombat Serdülő II.o. Ifi II.o. Felnőtt II.o. csapat és egyéni Budapest Bajnokság
30. vasárnap FTC ALBERT KUPA csapat és egyéni verseny

MÁJUS

 

13. szombat Utánpótlás SZER OB
14. vasárnap Utánpótlás egyéni Budapest Bajnokság
24-26 IAG Nemzetközi Korosztályos verseny, Hollandia
27. szombat DUNAFERR KUPA

JÚNIUS

 

10. szombat MATSZ ZSEBIBABA csapat Budapest Bajnokság
11. vasárnap MATSZ ZSEBIBABA egyéni Budapest Bajnokság
17. szombat Előírt verseny (FTC csarnok)

Minden csoportnak több felmérése is lesz a saját programjuk alapján.
Nyílt nap és szülői értekezletek csoportonként lesznek kihirdetve.

NYÁRI SZÜNET:  Július 1 - 23

Nyári edzőtáborok az FTC csarnokában

1. hét     június 19 – június 23
2. hét     június 26 – június 30
3. hét     július 24 – július 28
4. hét     július 30 - augusztus 4
5. hét     augusztus 7 - augusztus 11
6. hét     augusztus 14 - augusztus 18


Szakosztályi program 2016 II. félév

SZEPTEMBER

24. szombat 9 óra Bemutató edzés: versenyzői előkészítő csoport
Szülői értekezletek a hónapban valamennyi versenyzői csoportnak külön.

OKTÓBER


1. szombat
Háziverseny az IFI II.o. csapat részére
10. hétfő Háziverseny a Serdülő II.o. és az IFI II.o. csapat részére
12. szerda 17 ó Iskolás tanfolyami csoportok szülői értekezlete ( kis torna terem)
13. csütörtök 17 ó Óvodás tanfolyami csoportok szülői értekezlete ( kis torna terem )
15. szombat

Felnőtt II.o. CSB és egyéni OB
IFJÚSÁGI II.o. Serdülő II.o. CSB és egyéni OB

22. szombat

Háziverseny a Versenyzői „A” csoport részére

29-30 KADET egyéni OB   ( Anna, Laura, Eszti)

NOVEMBER

4.  péntek Bemutató edzés ( IFI II.o. csoport )
5.  szombat Bemutató edzés  ( Versenyzői előkészítő csoport )
11. péntek

Háziverseny a Kadet CSn indulóknak

19. szombat KADET csapat OB 2. forduló
26. szombat Háziverseny versenyzői előkészítő csoport és Versenyzői „A” ( 4 fő )
28. hétfő Háziverseny a serdülő II.o. és Ildi néni Zsebibaba csapatai részére

DECEMBER


3. szombat Zsebibaba OB csapat és egyéni  verseny
10. szombat Előírtas bemutató verseny FTC
18. vasárnap Szakosztályi évzáró és karácsonyi ünnepség

Minden csoportnak több felmérése is lesz a saját szakmai programjuk alapján.
Nyílt nap minden hónapban csoportonként lesz kihirdetve.

TÉLI SZÜNET:       Versenyzői csoportoknak:  december 20. – december 27.

Tanfolyamos csoportoknak:  december 19.  – január 1.
( Első edzés 2017. január 2. hétfő )

 



Szakosztályi program 2016 I. félév

FEBRUÁR

Szülői értekezletek és felmérések csoportonként

MÁRCIUS

25. péntek Háziverseny Kadet csoport

24-29

Tavaszi szünetben edzőtábor a versenyzői csoportoknak

ÁPRILIS

8-10 Diákolimpia országos döntő
16. szombat Kadet CSB 1. forduló
17. vasárnap Utánpótlás Szer OB

MÁJUS

8. vasárnap FTC ALBERT KUPA csapat és egyéni meghívásos verseny
22. vasárnap Utánpótlás egyéni Budapest Bajnokság
28-29 Serdülő II.o. Ifi II.o. Felnőtt II.o. csapat és egyéni Budapest Bajnokság

JÚNIUS

4. szombat MATSZ ZSEBIBABA csapat és egyéni Budapest Bajnokság
JÚLIUS
1-3 SVOD OPEN Nemzetközi korosztályos verseny Deventer, Hollandia

Minden csoportnak több felmérése is lesz a saját programjuk alapján.
Nyílt nap minden hónapban csoportonként lesz kihirdetve.

NYÁRI SZÜNET      július 2 - 24

Nyári edzőtáborok:

  • 1. hét    június 20 – június 24
  • 2. hét    június 27 – július 1
  • 3. hét    július 25 – július 29
  • 4. hét     augusztus 1 – 5
  • 5. hét     augusztus 8 - 12
  • 6. hét     augusztus 15 - 19


Szakosztályi program 2015 II. félév

SZEPTEMBER

7. hétfő 15.30 Szülői értekezlet - versenyzői előkészítő csoport
11. péntek 15.30 Szülői értekezlet - ifjúsági II. o. és serdülő II. o. csoportok
26. szombat 9.00 Háziverseny a Serdülő I. o. egyéni OB-n indulók részére

OKTÓBER


2. péntek 15.30
Bemutató edzés (Versenyzői előkészítő csoport)
3. szombat 9.00 Háziverseny a Serdülő I. o. csapat részére
9. péntek 15.30 Háziverseny a Serdülő II. o. és az IFI II. o. csapat részére
10-11. Egyéni Utánpótlás OB (Ifi I. o. serdülő I. o.)
17. Felnőtt II. o. CsB és egyéni OB
22. csütörtök 15.00 Bemutató edzés (Serdülő I. o. csapat)
25. vasárnap Serdülő I. o. CsB 2. forduló
26-31. Edzőtábor Tatán (Csenge)

NOVEMBER

2. hétfő Bemutató edzés (Versenyzői előkészítő csoport)
4. szerda 16.30 Bemutató edzés (Serdülő II. o. csapat)
7. szombat ORV Nemzetközi csapatverseny, Liberecz (Csenge)
9. hétfő 16.30 Bemutató edzés (IFI II. o. csapat)
4-15. Nemzetközi verseny, Combs-la Ville (Csenge)
21. Zsebibaba csapat meghívásos verseny FTC terem

DECEMBER


5. szombat Zsebibaba OB csapat és egyéni
13. vasárnap Szakosztályi évzáró

TÉLI SZÜNET:       Versenyzői csoportoknak:  december 20. – december 27.

Tanfolyamos és óvodás csoportoknak:  december 14.  – január 3.

( Első edzés 2016. január 4. hétfő )

 
Facebook oldalunk Elérhetőség / Térkép FTC Női Torna Szakosztály
Contact / map